town
town-1
town-3
town-2
town-3
town-3
town-3
town-3

REALTOR GAYRİMENKUL ''Türkiye'nin dünyaya açılan kapısı''

Türkiye'nin dünyaya açılan kapısı Realtor Gayrimenkul artık tüm girişimcilerin markası; Gayrimenkul yatırım sektöründe kariyer hedefleyen, gayrimenkul sektörüyle ilgili,  Realtor Gayrimenkul markasına ve işine bağlı, sorumluluk sahibi, aktif çalışabilen, takım çalışmasına yatkın, yüksek hayat standartları hedefleyen, tüm girişimcilerimizi ailemizde görmekten mutluluk duyarız.

DETAYLI BİLGİ

 

Realtor Gayrimenkul Hakkında


 Realtor Gayrimenkul  2015 yılında Anıl Ulaş ÖVENÇOĞLU tarafından Antalya-Alanya'da kurulmuştur. Gayrimenkul sektöründeki 10 yıllık tecrübesini Realtor Gayrimenkul markası çatısı altında devam etme kararı ile birlikte sekötürün yenilikçi yüzü olma konusunda hızla ilerlemektedir.

Firma olarak müşteri ve yatırımcılarımıza en iyi seçeneği sunarak, özgür bir şekilde harika bir atmosferde ev sahibi yada yatırım yaptırma olanağı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Satmak yetmez gerekirse müşterilerimizin memnuniyeti için para kaybetmeye hazırız. Realtor Gayrimenkul olarak % 100 müşteri memnuniyeti politikası sunuyor ve ekibimizin bu yönde gelişimini teknoliji ile destekliyoruz. Kuzey avrupa ,rusya ve orta doğu pazarı olmak üzere 25 ülkeye satış ve yatırım desteği sağlayan, hızla büyüyen bir aileyiz.

Emlak Bayiliği Almak ve Detaylı Bilgi İçin realtorfranchise.com'u Ziyaret Edebilirsiniz .

man
man
bulb
pencil

Realtor Gayrimenkul İçin 7 Sebep 

Gelişmiş network ağı ve teknolojik alt yapısı ile müşteri bulma derdine son. Merkez ofisimiz 25 ülkeden yabancı yatırımcıları ile bayilerine müşteri desteği sağlıyor.

Realtor in Turkey için hazırlanmış ofis ekipmanları.

%100 müşteri memnuniyeti. %100 yerli sermaye.

Pazarlama, sosyal medya yönetimi. 

İletişim ve 6 farklı dil desteği.Sisteme yüklenen gayrimenkul ilanı ücretsiz 6 farklı dile çevirilmektedir.

Planlama ve ofis tasarım desteği.

Realtor in Turkey Academy ile ücretsiz ve özel eğitimler.

Her şey den önemlisi  Realtor Gayrimenkul kendi hikayesini  yazıyor, gelin sizde bu hikayeye imzazını atın. Hep birlilte bu hikayeyi yazmaya devam edelim...

FRANCHISE BAŞVURU FORMU